Konfekcja obrusów

Internetowy sklep z pościelą to także bogaty asortyment na obrusy szyte i tkane.

W każdym mieszkaniu, domu znajduje się salon czy pokój gościnny, a w nim duży stół. Rolpuch sprzedaje obrusy na duży stół pojedyncze lub w zestawie z serwetą na ławę lub komodę.

Dużym zainteresowaniem cieszą się obrusty szydełkowane (obrusy koronkowe) oraz obrusy tkane oraz naturalne, ekologiczne obrusy lniane.

Co przyciąga uwagę klinetów naszej konfekcji z obrusami? Przede wszystkim ich śnieżna biel, ładne wzory, bowiem sprzedajemy nie tylko obrusy gładkie, ale także obrusy wrzorzyste i kolorowe, obrusy świąteczne, obrusy z motywani roślinnymi.

Kupic możecie u nas także obrusy przeciwplanowe oraz obrusy na stół dla młodej pary. Znajdziecie tutaj także obrusy ceratowe do kuchni, które dzięki śliskiej gumowej powłoce nie przemakają i łatwo ściera się z nich wszelakie plamy.

Obrus na stół kuchenny, jak i obrus na stół gościnny to obowiązkowe elementy domowego wyposażenia.

Kup piękny obrus i zaskocz rodzinę nowym wystrojem wnętrza.

Dla ciekawostki podajemy także informację, że modne są obrusy w kolorze i fasonie zasłon. Identyczny wzór na obrusie i zasłonie to hit współczesnej dekoracji wnętrz.

Kupując obrus w zestawie z zasłonami dostajesz identyczną serwetę gratis!!

W modzie są także podwójne obrusy dwukolorowe i obrusy dwustronne.

Skoro bierzesz się już za wymianę pościeli, szukasz kołdry, koca, poszewki na jaśka nie przegap okazji na piękne białe i kolorowe obrusy.